Daj się złowić z G-Force i GazetaPraca.pl

G-Force jest  partnerem merytorycznym akcji zorganizowanej przez portal GazetaPraca.pl, jeden z największych polskich  portali branżowych publikujących ogłoszenia o pracę i informacje dotyczące rynku pracy.

Akcja Daj się złowić!  Agencje personalne 2014   jest przede wszystkim skierowana do kandydatów, osób, które na jednym z etapów poszukiwania pracy zetknęły się z agencjami pracy. Akcja   ma na celu przybliżenie specyfiki działalności firm rekrutacyjnych. Wspólnie z GazetaPraca.pl i  partnerami ( w tym Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia)   wyjaśniamy podstawowe pojęcia dotyczące rynku agencji,  pomagamy sklasyfikować różne podmioty, które mieszczą się w pojemnym pojęciu  „agencja personalna”, a których działalność znacznie się od siebie różni, wreszcie rozwiewamy szereg mitów, które powstały wokół branży rekrutacyjnej.

Akcja  działa  nie tylko w internecie. We wrześniu został rozpowszechniony  w liczbie 90.000 egzemplarzy  wraz z dziennikiem Metro drukowany poradnik dla kandydatów „Daj się złowić! Agencje personalne 2014”, w którym można znaleźć praktyczne porady dotyczące współpracy z firmami rekrutacyjnymi. Obecnie dostępny jest jako bezpłatny e-book na stronach akcji.  Polecam również ciekawe materiały przygotowane przez redakcję GazetaPraca.pl i partnerów projektu.

O założeniach i celach akcji oraz wizerunku firm rekrutacyjnych będziemy rozmawiać też  w radiu TOK FM   w „Strefie Szefa”, audycji prowadzonej przez Marzenę Mazur, psychologa biznesu. Zapraszam w niedzielę 5 października o godzinie 14:00.

 

 

 

Reklamy

0 Responses to “Daj się złowić z G-Force i GazetaPraca.pl”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s
Reklamy

%d blogerów lubi to: